Модельный ряд Mitsubishi

Отзыв о Mitsubishi Lancer 2009 года

Автомобиль: Mitsubishi Lancer X 2009 г.в., хэтчбек, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 8500 км, двигатель - 1.8
Автор: Andriy (Украина, Киев)   23.02.2011

Їжджу на машині майже рік. Загалом класна, нарікань немає. Гарно тримається траси, слухняна в управлінні. Розхід, по трасі їдучи відстань 500 км. і більше виходило 7, 5, одного разу навіть 7, 3. По місті звичайно бере все, що має брати. Можливо трохи шумна на трасі, але тоді треба брати вищий клас машини, шуміти не буде ))). Хороша коробка автомат, зручно на обгонах використовувати переключателі швидкості під кермом. Достатньо великий салон, особливо це важливо для пасажирів на задніх кріслах. Багажник також нормальний по габаритах. Коляска дитяча вміщається і ще можна багато чого запхати не габаритного.

Плюсы автомобиля: Хороша в управлінні, великий салон.

Минусы автомобиля: Шумність, особливо на наших трасах. Деколи хочеться більшого багажника, особливо коли є мала дитина.

Совет покупателю: я б зараз брав з вищою комплектацією. 6 динаміків, автопривід дзеркал... але це таке, я просто музику дуже люблю слухати )))

Тест-драйв Mitsubishi Lancer: ВЫШЕ, ШИРЕ, ДЛИННЕЕ
ВЫШЕ, ШИРЕ, ДЛИННЕЕ

Удивительные вещи творятся в автомобильном мире. Мы только-только привыкли к тому, что свежеиспеченный автомобиль, пройдя серию рестайлингов, живет лет шесть-восемь, как японцы снова ломают стереотипы. Не прошло четырех лет, как на смену нынешнему Mitsubishi Lancer приходит абсолютно новое поколение.

Продажа б/у Lancer

Mitsubishi Lancer 2008 Mitsubishi Lancer 6.999$ 2008 238.000 км